Płyny do podłóg

Naturalny płyn do podłogi 1000 ml

Naturalny płyn do podłogi 1000 ml
Naturalny płyn do podłogi 1000 ml

Naturalny skoncentrowany płyn o wszechstronnym działaniu wykonany na bazie substancji pochodzenia roślinnego. Przeznaczony do wszelkiego rodzaju podłóg twardych, pokrytych: terakotą, płytkami, parkietem, panelami, linoleum, kamieniem naturalnym i innymi twardymi okładzinami. Płyn można stosować we wszystkich pomieszczeniach domowych w tym kuchni, łazience, pokojach i pomieszczeniach gospodarczych, oraz pomieszczeniach przemysłowych. Szybko, bez smug i zacieków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

45,99 zł

szt.

Płyn do podłogi 500 ml

Płyn do podłogi 500 ml
Płyn do podłogi 500 ml

QUARISS

Naturalny płyn do podłogi - 500 ml
Naturalny skoncentrowany płyn o wszechstronnym działaniu wykonany na bazie substancji pochodzenia roślinnego. Przeznaczony do wszelkiego rodzaju podłóg twardych, pokrytych: terakotą, płytkami, parkietem, panelami, linoleum, kamieniem naturalnym i innymi twardymi okładzinami. Płyn można stosować we wszystkich pomieszczeniach domowych w tym kuchni, łazience, pokojach i pomieszczeniach gospodarczych, oraz pomieszczeniach przemysłowych.  Szybko, bez smug i zacieków.

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

29,99 zł

szt.

Ekologiczne płyny do mycia podłóg

Brudna, niedomyta podłoga to koszmar każdego, kto dba o czystość oraz początek. Osobom, którym zależy na dbaniu o środowisko polecamy nasze ekologiczne produkty do podłogi. Eko naturalny płyn do podłóg usunie wszystkie plamy, bród i kurz bez najmniejszego problemu, pozostawiając po sobie piękny zapach. Proponowane przez nasz eko sklep eko płyn do podłogi są w pełni bezpieczne dla środowiska i stworzone z naturalnych i biodegradalnych składników. W swoim składzie nie posiadają żadnych substancji chemicznych, które w jakikolwiek sposób zagrażałyby zdrowiu, nie zawierają chloru, fosforu, enzymów czy sztucznych barwników. Eko naturalny płyn do podłóg jest stworzony z myślą o ideo ekologicznych i hypoalergicznych produktach, które z powodzeniem możesz stosować myjąc podłogę zarówno w kuchni, w łazience, w pokoju czy na korytarzu. Eko naturalne płyny do podłóg są niesamowicie wydajne i skoncentrowane, dlatego nie musisz martwić się o to, że szybko się skończą. Oferujemy wiele eko, niedrogich i bardzo skutecznych produktów do mycia podłóg, które są bezpieczne dla wszystkim domowników, również dla zwierząt. Decydując się na zakupy z naszego sklepu możesz mieć pewność, że dostaniesz produkty wyłącznie najlepszej jakości! Ekologiczny płyn do podłóg zachwyci każdego, kto tylko go użyje – przekonaj się sam.

Dlaczego warto jest stosować ekologiczne płyny do mycia podłóg?

Oprócz argumentów zdrowotnych, dotyczących naturalnych środków czystości, w tym ekologicznych płynów do podłóg dla wielu osób istotna jest kwestia ochrony przyrody. Eko naturalny płyn do podłogi w żaden sposób nie zanieczyszcza wody oraz jest całkowicie biodegradowalny. Szukasz dobrego płynu do mycia podłóg? W takim razie nasz sklep to prawdziwy raj dla każdego eko maniaka! Płyn do podłogi z naszego asortymentu dokładnie umyje Twoją podłogę, która będzie pachnąca i pięknie nabłyszczona przez długi czas. Zacznij swoją ekologiczną rewolucję od zakupu naturalnych płynów do mycia podłóg – gwarantujemy, że szybko wrócisz po inne środki czystości. Zadbaj o czystość swojego domu razem z nami – pomożemy Ci w tym!

Naturalny płyn do mycia podłóg - bezpieczne rozwiązanie dla Twojego domu

Niezależnie od tego, jak często myjesz podłogę, do doczyszczenia jej z upartych zabrudzeń potrzebujesz specjalistycznych środków czyszczących. Tylko po ich użyciu podłoga będzie lśniąca i zdezynfekowana. Profesjonalne płyny do mycia podłóg przeznaczone są nie tylko do użytku domowego, ale też do czyszczenia powierzchni przemysłowych czy podłóg w placówkach oświatowych, restauracjach i innych miejscach użytku publicznego. Dlatego właśnie tak ważne jest wybranie odpowiedniego płynu do podłogi, który będzie skuteczny i niezawodny, ale też bezpieczny dla wszystkich korzystających z tych pomieszczeń.

Jaki powinien być dobry płyn do mycia podłóg? W zależności od powierzchni, do której są przeznaczone, płyny mają różne właściwości. Inny płyn sprawdzi się przy podłogach drewnianych, a inny przy panelach czy betonowej wylewce. Możesz również zdecydować się na płyn do podłóg uniwersalny, równie dobrze czyszczący, ale zazwyczaj nie mający żadnych dodatkowych funkcji pielęgnacyjnych. Istnieje jednak kilka cech, którymi powinien wyróżniać się każdy wart uwagi środek czyszczący.

Przede wszystkim płyn do podłóg powinien pozwalać na szybkie umycie dużych powierzchni, jednocześnie będąc wydajny. Na podłodze po umyciu nie powinny pozostawać żadne smugi ani zabrudzenia, nawet te ciężkie do usunięcia. Odpowiednio dobrany płyn do podłogi pozwoli Ci na uzyskanie spektakularnego efektu czystej, błyszczącej podłogi. Ekologiczny płyn do podłóg dzięki wykorzystaniu naturalnych, bezpiecznych składników dodatkowo nie będzie zawierał toksycznych substancji, stanowiących zagrożenie dla zdrowia człowieka.

Ekologiczne środki czystości - profesjonalne płyny do mycia podłóg

Jednym z ważnych czynników mających wpływ na komfort używania płynu do podłogi jest jego zapach. Należy unikać płynów o intensywnych, żrących oparach sugerujących obecność silnych detergentów. Nikt nie chce, aby jego dom czy przestrzeń, w której przebywa były wypełnione ostrą, chemiczną wonią uniemożliwiającą swobodne oddychanie. Tak nieprzyjemny zapach sugeruje również, że w składzie płynu do podłóg są obecne składniki, które mogłyby nas zaniepokoić. Warto szczególnie zwrócić na to uwagę, jeżeli w pomieszczeniu przebywają dzieci lub zwierzęta - to one są szczególnie narażone na toksyczne substancje płynów do podłóg.

Wybierając płyn do podłogi, zdecyduj się na taki o delikatnym, lekkim i świeżym zapachu, sugerującym czystość i przyjemnym dla obecnych w pomieszczeniu, w którym był używany. Dodatkowo pamiętaj o tym, że skoncentrowane płyny do podłóg pozwalają na użycie mniejszej ilości produktu i są oszczędne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl